Авансові платежі: чи законні під час карантину

Фонд держмайна запевняє: вимога проведення авансового платежу, як і сплата забезпечувального депозиту, є обов’язковою для всіх.

Відміна тендеру, якщо немає змоги усунути порушення

Авансові платежі: чи законні під час карантину

В разі якщо немає можливості сплатити авансовий платіж та забезпечувальний депозит до або в день підписання договору оренди, необхідно передбачити можливіть надати до орендодавців гарантійний лист щодо сплати до кінця дня, в який укладено договір оренди.

Постановою № 1198 Уряд заборонив розпорядникам бюджетних коштів на період дії карантину проводити попередню оплату товарів, робіт, послуг, що закуповуються за бюджетні кошти. Однак така заборона не поширюється на заборону сплачувати авансового платежу за договорами оренди державного та комунального майна.

Джерело: лист ФДМУ «Щодо сплати авансового платежу» від 02.03.2021 № 10-16-4498

Авансові платежі: чи законні під час карантину
ЯРОСЛАВА ДУБРОВА,консультант з публічних закупівель, Київ
Плануєте провести переговорну процедуру закупівлі після того, як двічі не відбувся тендер? Проконсультувалися з постачальниками і з’ясували, що тендеру завадили надмірні вимоги. Рішення є.

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Фінансова спроможність закупівлі

Фінансова спроможність — це кваліфікаційний критерій, за допомогою якого замовник може оцінити фінансовий стан компанії як учасника закупівлі. Для цього слід розуміти, хто і як з учасників підтверджує свою фінансову спроможність. Правильно оцінити можливості учасника та звести до мінімуму ризики при укладенні договору допоможе роз’яснення експерта
5075

Службова записка на закупівлю

У статті розглянемо, у яких випадках складають службову записку на закупівлю. А також надамо зразок такого документа
1086

Які наслідки, якщо замовник відмовляється від підписання договору про закупівлю

Іноді, коли замовник вже обрав переможця торгів, він відмовляється від підписання договору про закупівлю з таким потенційним постачальником. Чи правомірно це робити, які наслідки чекають на замовника та що каже судова практика – розглянемо
10176

Як провести відкриті торги з публікацією англійською мовою

Із 9 квітня 2024 року до замовників повернулась можливість для закупівлі товарів, послуг, робіт застосовувати євроторги. В якому порядку, в які терміни та від якої суми проводити євроторги — пояснюємо у статті
8064

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді