МОЗ: погоджено закупівель на 4,7 млрд грн

МОЗ значно прискорило темпи погодження медичних закупівельних програм. Про це повідомила заступниця Міністра з охорони здоров’я Світлана Шаталова.

⚡️ Типові помилки і порушення під час закупівлі ліків в регіонах

МОЗ: погоджено закупівель на 4,7 млрд грн

Вона зазначила, що у 2021 році в держбюджеті на виконання бюджетної програми «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру» передбачено бюджетних асигнувань у сумі 10,3 млрд грн.

Крім того, державному підприємству «Медичні закупівлі України» доручено закупівлю лікарських засобів та медичних виробів на 6,3 млрд грн щодо 530 номенклатурних позицій.

Після надходження 16 квітня від ДП МЗУ медико-технічних вимог протягом тижня експертні групи опрацювали та Міністерство погодило документи для старту закупівельних процедур загалом на суму 4,7 млрд грн – це 323 номенклатурні позиції.

За інформацією з системи Prozorro, станом на 30 квітня Держпідприємство «Медзакупівлі» оголосило торгів лише на 109 позицій на суму 2,3 млрд грн. Це з майже 5 мільярдів, які Міністерство вже погодило для закупівлі.

За матеріалами МОЗ

МОЗ: погоджено закупівель на 4,7 млрд грн
Дарина БОНДАРголовний редактор системи «Експертус Держзакупівлі»
Як визначити предмет закупівлі та сформувати очікувану вартість на лікарські засоби? Які документи підтверджують реєстрацію ліків в Україні та що врахувати в проєкті договору? Як правильно прописати характеристики предмета закупівлі та перевірити їх відповідність?

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Головне у червні для закупівельника

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у червні. Це консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у щоденній роботі
98

Методрекомендації щодо закупівель електроенергії: що передбачило Мінекономіки та в чому ризики замовників

Проведемо огляд Методрекомендацій Мінекономіки щодо закупівель електроенергії. Розберемо пропозиції щодо визначення очікуваної вартості, нюанси та ризики тендерної документації, технічних специфікацій, формульного ціноутворення, проєкту договору та умов щодо зміни ціни
180

Національна програма інформатизації 2024

З 8 лютого 2024 року діє новий порядок погодження проєктів за Національною програмою інформатизації. У статті розглянемо, що врахувати замовнику, щоб погодити проєкти з Мінцифри
8329

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді