COVID-19 у школах: для боротьби з наслідками виділено 1 млрд грн

Заклади загальної середньої освіти отримають додаткове фінансування у розмірі 1 млрд на боротьбу з COVID-19 та його наслідками під час освітнього процесу.

Виправлення невідповідностей в тендерній пропозиції: коли можна і які

COVID-19 у школах: для боротьби з наслідками виділено 1 млрд грн

Урядом затверджено порядок та умови, що визначають механізм надання цих коштів та їх розподіл між місцевими бюджетами.

Зокрема, субвенцію з держбюджету проводитимуть на засадах співфінансування з місцевих бюджетів і спрямують на закупівлю:

  • ноутбуків для педпрацівників шкіл для організації дистанційного навчання;
  • засобів захисту, необхідних для організації протиепідемічних заходів під час проведення основної та додаткової сесій ЗНО у 2021 році.

Придбані ноутбуки закріплять за навчальними кабінетами. Їх використовуватимуть лише для організації освітнього процесу. Якщо ж уряд встановить заборону на відвідування закладів освіти, ноутбуки зможуть використовувати педпрацівники для належної організації освітнього процесу.

За матеріалами МОН

✍ Закупівлі для протидії COVID-19: як замовнику встигати за змінами

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Капітальний чи поточний ремонт: як не помилитися під час закупівлі

У замовника є перелік потрібних йому робіт для утримання будівлі в належному стані, серед них і ремонт даху і заміна плитки і укріплення стін. Як його визначити ці роботи є поточним ремонтом чи капітальним?
90

Поточний ремонт: код ДК і предмет закупівлі

Визначити код ДК поточного ремонту — складне завдання як для новачків, так і для досвідчених закупівельників. Щоб зробити все правильно, окрім закупівельного, потрібно знати ще й законодавство у сфері будівництва. Як проходить закупівля послуг з поточного ремонту, як визначити код ДК і предмет закупівлі, дізнайтеся зі статті
44176

Чим конкретна назва предмета закупівлі відрізняється від узагальненої

Чим відрізняється конкретна назва предмета закупівлі від узагальненої? Що має зазначати замовник під час оприлюднення інформації про закупівлі в електронній системі закупівель? З’ясуймо на прикладі закупівлі засобів особистої гігієни
6870

Методрекомендації щодо закупівель електроенергії: що передбачило Мінекономіки та в чому ризики замовників

Проведемо огляд Методрекомендацій Мінекономіки щодо закупівель електроенергії. Розберемо пропозиції щодо визначення очікуваної вартості, нюанси та ризики тендерної документації, технічних специфікацій, формульного ціноутворення, проєкту договору та умов щодо зміни ціни
365

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді