Фахівець з публічних закупівель: який тарифний розряд встановити


Бюджетна установа фінансується коштом обласного бюджету та підпорядковується управлінню соціального захисту населення облради. Цьогоріч ухвалено рішення ввести до штатного розпису посаду «Фахівець з публічних закупівель І категорії». Як правильно визначити тарифний розряд для такого фахівця?

РОЗ'ЯСНЕННЯ ЕКСПЕРТА

Фахівець з публічних закупівель: який тарифний розряд встановити

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Робоча група уповноваженої особи

Уся відповідальність за закупівлі лягає персонально на уповноважену особу. УО повинна самостійно забезпечити неупередженість організаційного процесу та проведення закупівель з урахуванням інтересів замовника. Саме тому часто виникає запитання, чи може уповноважена особа створити робочу групу, адже не реально одній людині бути знавцем геть у всьому. З’ясуймо, що регламентує Закон.
4394

Дефектний акт: зразок

На балансі кожного замовника перебуває хоча б один основний засіб. Коли настає час ремонтувати його або списати, необхідно оформити документи. Сьогодні розглянемо дефектний акт. Коли, хто та як має його оформити? Роз’яснення, зразок та бланк для вас — у статті
57210

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді