5 правил, як в умовах воєнного стану реєструвати договори в органах Казначейства

Розберемо окремі нюанси укладення договорів за Постановою № 169 та дамо поради для реєстрації зобов’язань за ними відповідно до законодавства, що діє наразі.

5 правил, як в умовах воєнного стану реєструвати договори в органах Казначейства

В умовах воєнного стану чимало замовників проводять закупівлі за вимогами Постанови № 169. Зокрема, замовники керуються чинним законодавством та Постановою № 169, аби укласти договір без використання електронної системи закупівель.

Насамперед нагадаємо, що за Постановою № 169 замовники проводять закупівлі відповідно до:

  • переліків та обсягів закупівель товарів, робіт і послуг, що затвердив розпорядчим рішенням (наказом) керівник замовника;
  • принципів публічних закупівель, які встановлює стаття 5 Закону № 922.

    Однак, щоб отримати потрібні товари, роботи, послуги, нині мало дотримати лише порядку проведення закупівлі. Важливо вчасно зареєструвати зобов’язання за укладеними договорами в органах Казначейства.

    Яких правил варто дотримати та що врахувати — проконсультуємо.

    До експертної статті ☑️

    Боротьба триває, і наш обов'язок щодня на максимум працювати в тилу.
    Підтримувати Україну за будь-яких обставин, бо тільки разом — ми сила.
    Для вас є підтримка від редакції — до 6-ти місяців безплатного доступу до електронного журналу "Держзакупівлі", а також до

    експертно-правової системи «Експертус Держзакупівлі»

    Замовляйте доступ онлайн в інтернет-магазині. Якщо потрібно обговорити передплату з особистим менеджером, телефонуйте ⭐️0 800 21 12 20⭐️(дзвінки безплатні).
    Будьмо на зв’язку щодня!

    обгрунтування закупівлі

    Статті за темою

    Усі статті за темою

    Запит пропозицій постачальників (запит ціни пропозицій)

    Запит пропозицій постачальників замовники вже давно використовують як альтернативу відкритим торгам для закупівлі товарів. За яких умов можна використовувати запит пропозицій постачальників та як діяти на кожному етапі такої закупівлі — розбираємо
    70672

    Головне у грудні для закупівельника

    Грудень — чи не найважливіший закупівельний місяць. Маємо завершити закупівлі 2024 року, забезпечити безперервну потребу в товарах та послугах на початку січня, а також подбати про перші закупівлі 2025 року.
    625

    Гарячі запитання

    Усі питання і відповіді