Скористайтеся можливістю зробити добру справу у цей нелегкий для України час. За передплату наших журналів, системи, шкіл за повною вартістю наша компанія передає 10% фонду Повертайся живим.
![Держзакупівлі розпочинає благодійну програму: віддаємо 10% Держзакупівлі розпочинає благодійну програму: віддаємо 10%](/images/news/2021/Kabmin-min.jpg)
Всі ми надзвичайно хвилюємось про те, що зараз відбувається та що на нас чекає далі. І це нормально! Адже Україна – наш дім, а ми – одна сім’я. Сім’я вільних, сильних, мужніх, незламних громадян. І зараз ми маємо підтримати один одного, як ніколи!
Завдання наших продуктів - завжди допомагати. А найважливіше зараз – людське життя, насамперед життя наших військових! Тому з кожного продажу будь-якого журналу, системи чи школи Експертус Головбух/ Експертус Держзакупівлі за повною вартістю віддаємо 10% від вашої оплати фонду «Повертайся живим».
Усім серцем бажаємо та молимось, щоб українські матері дуже скоро з усмішкою обійняли своїх синів та дочок, які повернулися додому з передової живими та здоровими!
Купіть знання - зробіть добро.
Телефонуйте зараз 0 800 21 20 12![Держзакупівлі розпочинає благодійну програму: віддаємо 10% Держзакупівлі розпочинає благодійну програму: віддаємо 10%](/images/icons/art_71502.png)
Україна була, є і буде, бо ми разом!
Відмічайте у робочому календарі безплатні заходи у сфері публічних закупівель. Реєструйтеся та готуйте свої запитання до лекторів. По закінченню заходу отримаєте сертифікат про пройдене навчання
Ґрунтовний курс з публічних закупівель в умовах воєнного стану для тих, хто шукає навчання в онлайн-форматі високої якості
В умовах війни робота закупівельника у сфері медицини важлива як ніколи. Вона допомагає зберігати життя та здоров'я мільйонів українців, і що особливо важливо нині – забезпечити доступ наших воїнів до необхідних ліків та препаратів. Тож, аби ви вільно орієнтувалися у законодавчих змінах і не допускали помилок, ми створили для вас навчальну програму
Технічна специфікація – це одна з найбільш важливих частин у тендерній документації. Саме вона визначає чи вдасться замовнику отримати потрібне у належній якості, формі та з необхідним функціоналом. З'ясуймо, на що звернути увагу замовнику.
Важко уявити замовника, який зможе обійтися без закупівлі комунальних послуг. Ринок житлово-комунальних послуг складний, а ціни на ньому постійно змінюються. Як не припуститися помилок, закупити за вигідною ціною та правильно прописати договірні умови, роз’яснюють експерти-практики