Перевірте своє Положення про уповноважену особу 2022

Перевірте своє Положення про уповноважену особу 2022


Якщо у вас як у замовника наприкінці 2021 року для організації та проведення процедур закупівель був утворений і діяв тендерний комітет, а також була призначена уповноважена особа, зона відповідальності кожного з них в частині організації та проведення конкретних процедур закупівель були врегульовані у відповідних положеннях про ТК та УО. З 1 січня 2022 року усі повноваження ТК перейшли до УО і положення про уповноважену особу має це враховувати.

Перегляньте положення про УО, затверджене на вашому підприємстві та, за необхідності, відкоригуйте його норми. Це забезпечить організовану і спокійну роботу уповноваженої особи.

Скористайтеся зразком Положення про уповноважену особу від експертів системи «Експертус Держзакупівлі».

Перевірте своє Положення про уповноважену особу 2022

РОЗКРИТИ ЗРАЗОК

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на розсилку від порталу «Держзакупівлі» та читайте важливі новини першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Робоча група уповноваженої особи

Уся відповідальність за закупівлі лягає персонально на уповноважену особу. УО повинна самостійно забезпечити неупередженість організаційного процесу та проведення закупівель з урахуванням інтересів замовника. Саме тому часто виникає запитання, чи може уповноважена особа створити робочу групу, адже не реально одній людині бути знавцем геть у всьому. З’ясуймо, що регламентує Закон.
4394

Дефектний акт: зразок

На балансі кожного замовника перебуває хоча б один основний засіб. Коли настає час ремонтувати його або списати, необхідно оформити документи. Сьогодні розглянемо дефектний акт. Коли, хто та як має його оформити? Роз’яснення, зразок та бланк для вас — у статті
57210

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді