МОЗ вперше закупило системи внутрішньокісткового судинного доступу

Міністерство охорони здоров’я України у межах спільного зі Світовим банком проєкту «Поліпшення охорони здоровʼя на службі у людей» вперше закупило сучасні системи внутрішньокісткового судинного доступу для інфузійної і медикаментозної терапії з наборами голок різної довжини та аплікаторами.
image62

Моніторинг прямих договорів: дороговказ від Держаудитслужби

Міністерство охорони здоров’я України за підтримки Світового банку вперше закупило системи внутрішньокісткового судинного доступу.

Критично необхідне обладнання із закуплених 500 систем та 3 000 одиниць витратних матеріалів доставлено вже у 22 регіони. Медобладнання отримають заклади охорони здоров’я, які приймають найбільше постраждалих від воєнних дій. 

«В екстрених ситуаціях у постраждалих, які перебувають у критичному стані, вкрай важливо якомога швидше розпочати лікування. Для цього необхідним є швидкий доступ до введення інфузійних розчинів та відповідних медичних препаратів. Сучасне обладнання дозволяє впродовж десяти секунд отримати такий доступ і може бути використане як для дорослих, так і дітей. Це ефективний і безпечний спосіб врятувати життя людині, коли немає можливості швидко забезпечити внутрішньовенний доступ, а кожна хвилина має значення», – зазначив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

Така система внутрішньокісткового доступу широко застосовується у провідних країнах світу та вкрай необхідна саме в екстрених ситуаціях, коли забезпечення внутрішньовенного доступу ускладнено або взагалі неможливо, в тому числі через тяжкий клінічний стан пацієнта. За таких умов і використовуються внутрішньокісткові доступи, які за своєю функціональною здатністю не відрізняються від центрального венозного. 

Наявність такого обладнання наблизить якість надання медичної допомоги до кращих світових практик, які ґрунтуються на засадах доказової медицини.

Джерело: офіційний сайт МОЗ

 

службова записка на закупівлю

Статті за темою

Усі статті за темою

Укладаємо прямий договір з монополістом

Особливості дозволяють укласти прямий договір, якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання. У тому числі, якщо контрагент займає монопольне становище на ринку. Пояснимо, як підтвердити документально підставу для укладення прямого договору з монополістом
1079

Локалізація в закупівлях

Локалізація в публічних закупівлях набуває дедалі більшого значення, адже законодавці зосереджують увагу на підтримці вітчизняного виробника. У статті – про умови локалізації виробництва у 2024 році та особливості вимог тендерної документації щодо локалізованих товарів
5201

Закупівля бензину: як провести правильно

Пальне для замовників, що мають власний автотранспорт або забезпечують діяльність автогосподарств, є передусім основою безперебійної роботи таких підприємств. Як провести закупівлю бензину, роз’яснює наш експерт. Професійні поради щодо визначення очікуваної вартості та умов договору про закупівлю бензину, допоможуть вам уникнути непорозумінь під час його виконання
9976

Комунальні послуги: обираємо КЕКВ та проводимо закупівлю

Закупівлі комунальних послуг складають значну частину витрат замовників. Для їх проведення необхідно коректно визначити предмет закупівлі та відповідний код економічної класифікації видатків (КЕКВ). Детальніше про це – у статті
1333

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді