Мінсоцполітики розширює мережу партнерів платформи єДопомога

Заступник Міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації, Костянтин Кошеленко розповів про можливості підтримки українців та соціальної сфери України.

Заступник Міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації, Костянтин Кошеленко провів робочу зустріч з Трістаном Евансом, заступником голови Ради міжнародної торгівлі (International Trade Council). На зустрічі також були присутні представники Міністерства соціальної політики України, Державного підприємства “Інформаційно-обчислювальний центр Мінсоцполітики” та міжнародних організацій, які мають бажання підтримати Україну.

Костянтин Кошеленко розповів про можливості підтримки українців та соціальної сфери України.

“Залучення міжнародної підтримки є пріоритетним напрямком для нас, адже на сьогодні мільйони українців були вимушені змінити своє місце проживання, залишилися без житла, роботи або засобів для існування.

Ми продовжуємо докладати зусиль для залучення міжнародних організацій, які готові на підставі меморандумів з Міністерством соціальної політики здійснювати виплати адресної грошової допомоги українцям, які залишили звернення на платформі.

Також ми працюємо над збільшенням кількості приватних благодійників з усього світу, які на платформі єДопомога онлайн підтримують українців сертифікатами на ліки, продукти та паливо”, - зазначив Костянтин Кошеленко.

Також заступник Міністра підкреслив необхідність технічної та фінансової підтримки ДП ІОЦ Мінсоцполітики, адже підприємство забезпечує безперебійне функціонування програмного забезпечення соціальної сфери.

Зі свого боку Тристан Еванс привітав представників Мінсоцполітики та ДП ІОЦ з отриманням нагороди Go Global Awards 2022 від International Trade Council в номінації “Технологічна інновація року” та вручив іменні відзнаки представникам платформи єДопомога.

Мінсоцполітики дякує міжнародним організаціям, які долучаються до підтримки України та відкриті до співпраці.

Джерело: офіційний сайт КМУ

 

 

 

Статті за темою

Усі статті за темою

Принципи здійснення публічних закупівель: приклади

Принципи здійснення публічних закупівель регламентує Закон про публічні закупівлі. Незнання закону, як відомо, не вберігає від відповідальності за його порушення, навіть у період воєнного стану. Навпаки — що старанніше ми будемо дотримуватись закону, то швидше відбуєумо нашу країну. У статті розповідаємо, якими принципами здійснення закупівель має керуватися замовник
18170

Як внести зміни до тендерної документації

Доволі часто замовники змушені вносити зміни до тендерної документації. Розглянемо, як внести зміни до тендерної документації у відкритих торгах за Особливостями № 1178. Про підстави, порядок та строки внесення змін до тендерної документації — у статті
21303

Гарантійний лист: зразок, шаблон, бланк

Отримали гарантійний лист від виробника? Переконайтеся, що документ оформлений правильно. Дізнайтеся, які реквізити мають бути на «гарантійці», хто підписує гарантійний лист та коли печатка — обов’язкова
46984

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді