За наказом Міністра оборони створено новий структурний підрозділ – Департамент планування тилового забезпечення.
Відбулася зустріч щодо демонополізації та імпортозаміщення продукції для потреб «Укрзалізниці» під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економіки України Юлії Свириденко, на якій обговорили питання щодо максимально швидкого узгодження позиції постачальників і закупівельників.
Замовник під час оголошення відкритих торгів у назві товару за кодом ЄЗС допустив помилку. Назву предмета закупівлі з опискою він вказав у річному плані, оголошенні та у всіх документах відкритих торгів. Чи можна виправити таку помилку?
Якщо закупівлі замовник проводить згідно із Законом 922, то, як завжди, вносить їх до річного плану? Тут нічого не змінилося?
Правові засади публічних закупівель товарів, робіт і послуг визначає Закон № 922. В умовах правового режиму воєнного стану КМУ відповідно до своїх повноважень визначив особливий порядок закупівель — його встановлює Постанова № 169.
Проконсультуємо, чи поширюються вимоги Закону № 922 на кошти, спрямовані на відшкодування, та чи відображати такі витрати в ЕСЗ
Навіть у мирний час, коли у замовників виникала нова чи додаткова потреба у товарах, роботах чи послугах, яку замовник не міг передбачити, на допомогу приходило роз’яснення Мінекономіки від 03.09.2020 № 3304-04/54160-06.
У більшості замовників перед початком війни був річний план закупівель, що містив перелік потрібного. Були й такі замовники, які збиралися вносити інформацію до річного плану за новою потребою у закупівлі.
Розбираємо приклад із практики, де аналізуємо заплановані закупівлі замовника. Аргументуємо, чому важливо наразі переглянути актуальність закупівель із річного плану.
Як замовнику закуповувати на рік на суму до 50 тис грн?