Командування Сил безпілотних систем включили до переліку держзамовників БПЛА і РЕБ

Командування Сил безпілотних систем отримало право бути замовником БПЛА і РЕБ за результатами закупівель Міноборони і Держспецзв'язку

Командування Сил безпілотних систем включили до переліку держзамовників БПЛА і РЕБ

ВЕБІНАР. Аналізуємо моніторинги оборонних закупівель та враховуємо висновки аудиторів

Порівняльна таблиця змін до Закону № 922

До експериментального проєкту із закупівлі безпілотників та засобів радіоелектронної боротьби приєдналося Командування Сил безпілотних систем ЗСУ. В умовах повномасштабного вторгнення росії це дозволить підвищити обороноздатність України через посилення використання безпілотних та роботизованих систем у повітрі, на воді та суші.

Командування СБС також зможе отримувати за результатами закупівель Міноборони та Держспецзв'язку активні засоби протидії технічним розвідкам. Це підвищить ефективність захисту від ворожих безпілотників та інших засобів розвідки противника.

«Ми маємо можливості розвивати технологічну перевагу над ворогом. Створення окремого роду військ для використання безпілотних систем вже оптимізувало застосування дронів на полі бою. А включення до переліку держзамовників дозволить Командуванню СБС приймати більш оперативні та ефективні рішення щодо застосування новітніх технологій», – зазначив Міністр оборони України Рустем Умєров.

СБС приєдналися до експериментального проєкту завдяки розширенню переліку державних замовників, яке ухвалив Кабінет Міністрів України та вніс зміни до постанови Уряду від 24 березня 2023 року № 256.

Джерело: офіційний сайт МОУ

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Оборонні закупівлі в умовах воєнного стану

Закупівлі для потреб оборони відіграють ключову роль у забезпеченні національної безпеки та суверенітету країни. Крім цього оборонні закупівлі відрізняються від «класичних» публічних закупівель. Розберімося у законодавчому регулюванні оборонних закупівель в умовах воєнного стану
2118

Оборонні закупівлі із застосуванням ЕСЗ

Оборонні закупівлі мають ряд особливостей. Ключові аспекти закупівель за спрощеними торгами із застосуванням електронної системи роз’яснює експерт. Будьте уважні, адже станом 30 квітня 2021 року в системі Прозорро вже було зафіксовано закупівлі на загальну суму понад 360 млн. грн згідно з цією процедурою, що суперечить вимогам Закону України «Про оборонні закупівлі», оскільки закупівлям за оборонними процедурами має передувати затвердження трьохрічного плану закупівель та визначення Кабінетом Міністрів України переліку замовників в сфері оборони .
1350

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді