Кабмін виділив на зміцнення оборонних рубежів та кордону понад 2,6 млрд грн

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Держзакупівлі. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Кабінет Міністрів України виділив з резервного фонду державного бюджету на зміцнення обороноздатності держави понад 2,6 млрд грн.

Кабмін виділив на зміцнення оборонних рубежів та кордону понад 2,6 млрд грн

24 години на виправлення у спрощеній оборонній закупівлі

За ці кошти будуть збудовані військові інженерно-технічні та фортифікаційні споруди, здійснене додаткове фортифікаційне облаштування оборонних рубежів та посилений захист кордону. Відповідні рішення Уряд ухвалив на засіданні 12 січня 2024 року.

«Зміцнення обороноздатності країни – головне завдання сьогодні. Минулого року з резервного фонду на будівництво фортифікацій, зокрема, в північних і східних регіонах Уряд спрямував понад 1,7 млрд грн. Також виділялись кошти на укріплення південних рубежів. У 2024-му, враховуючи наявні виклики та актуальні запити сил безпеки та оборони, продовжуємо та посилюємо відповідну роботу на різних напрямках. Будь-які зазіхання ворога на українську землю мають розбиватися об наш міцний захист та призводити до неприйнятних втрат для агресора. І ключовим для нас, звісно, є те, що потужні фортифікації зберігатимуть життя наших захисників», - зазначила Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економіки України Юлія Свириденко.

Зокрема, одним з рішень Міністерству оборони виділяється з резервного фонду державного бюджету 2,49 млрд гривень. З них на:

  • обладнання оборонних рубежів – 1,36 млрд грн;
  • влаштування смуг невибухових загороджень – 1,13 млрд грн;

Іншим рішенням Міністерству внутрішніх справ (для Адміністрації Державної прикордонної служби) виділено 120 млн гривень для облаштування державного кордону.

Джерело: офіційний сайт Мінекономіки

Статті за темою

Усі статті за темою

Запит пропозицій постачальників (запит ціни пропозицій)

Запит пропозицій постачальників замовники вже давно використовують як альтернативу відкритим торгам для закупівлі товарів. За яких умов можна використовувати запит пропозицій постачальників та як діяти на кожному етапі такої закупівлі — розбираємо
121821

Вимоги до субпідрядника та співвиконавця у тендерній документації

Продовжуємо пояснювати, що враховувати, коли формуєте умови тендерної документації. Розберемо нині, на яких умовах учасник може залучити субпідрядника/співвиконавця та які вимоги у такому разі прописувати у ТД.
5075

Відхилення тендерних пропозицій: враховуємо підстави Особливостей

Неправомірне відхилення тендерної пропозиції може привернути увагу аудиторів або ж призвести до оскарження учасниками такого рішення. Щоб не допустити помилок під час відхилення тендерних пропозицій – читайте статтю
30396

Укладаємо прямий договір з монополістом

Особливості дозволяють укласти прямий договір, якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання. У тому числі, якщо контрагент займає монопольне становище на ринку. Пояснимо, як підтвердити документально підставу для укладення прямого договору з монополістом
6007

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді