Стартувало навчання з військового обліку за програмою Генштабу ЗСУ

Особи, відповідальні за ведення військового обліку на підприємствах та в установах, з 5 січня 2023 року зо­бо­в’я­зані підвищувати кваліфікацію за програмою Генштабу ЗСУ. Отримайте документ, що підтвердить проходження обов’язкового підвищення кваліфікації!

Стартувало навчання з військового обліку за програмою Генштабу ЗСУ

Перше, що вас запитають під час перевірки: «Чи маєте документ, що підтверджує таке навчання від вищого навчального закладу?».

Чи є в Україні програми, які вже погодив Генштаб

Так. Одна з перших програм, яку погодив Генштаб, – «Військовий облік на підприємствах, в установах, організаціях, державних органах та органах місцевого самоврядування». По завершенню навчання учні отримують документ, що підтверджує підвищення кваліфікації від Національного Юридичного Університету ім. Ярослава Мудрого.

РОЗПОЧАТИ НАВЧАННЯ

Чи відповідає зміст програми запитам із практики

Так. Програма передбачає детальне вивчення Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затвердженого постановою КМУ від 30.12.2022 № 1487, а також десятки практичних кейсів, алгоритмів, зразків документів.

Завдяки програмі ви зможете:

  • застосовувати норми законодавства у сфері військового обліку та бронювання;
  • організовувати та планувати роботу з військового обліку в державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях;
  • забезпечувати правильність складання документації з військового обліку, її облік, систематизацію та зберігання;
  • подавати звітність щодо призовників, військовозобов’язаних та резервістів;
  • проводити звіряння з ТЦК та СП;
  • аналізувати стан військового обліку у вашій організації;
  • контролювати дотримання порядку та правил військового обліку.

Після навчання ви чітко розумітимете свої завдання як особи, відповідальної за ведення військового обліку, матимете готові алгоритми дій та всі необхідні шаблони документів.

Хто підготував навчальну програму

Серед авторів курсу – Юлія Видиборець, сертифікований експерт із військового обліку, та представники Національного Юридичного Університету ім. Ярослава Мудрого, зокрема ректор – Анатолій Гетьман.

Який формат навчання

Навчання відбувається на платформі Вищої Школи Кадровика від Цифрового видавництва Експертус. Навчання триває три місяці (120 годин, 4 кредити ЄКТС) та проходить у дистанційному форматі 24/7.

Переваги такої платформи:

  • можливість навчатися без відриву від роботи;
  • необмежена кількість спроб скласти тестування;
  • готові шаблони документів, які можна скачати у форматі MS Word.

Програма передбачає конспекти лекцій, відео, розбір практичних кейсів, практику на інтерактивних тренажерах, тестування.

 

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Тендери: види в умовах воєнного стану

Умови воєнного стану змінили особливості проведення тендерів в публічних закупівлях. Простими словами пояснимо, які види тендерів існують в Україні та коли замовники зобов’язані оголосити тендер для закупівлі
4042

Що таке спрощена закупівля

Розглянемо, в яких випадках замовники можуть використовувати спрощену закупівлю, коли діють Особливості № 1178. Та окреслимо етапи спрощеної закупівлі в умовах воєнного стану
2582

Прямий договір: як провести закупівлю без порушень

У яких випадках сьогодні можна укладати прямий договір за Особливостями? Коли звіт про договір про закупівлю, укладений без використання ЕСЗ, публікувати обов'язково, а коли — ні? Детально у статті
81654

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді