Формати енергетичного та фінансово-економічного «Рамштайну» покликані забезпечити додаткову стійкість України

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засідання Уряду 24 січня 2023 року наголосив, що енергетичний і фінансово-економічний «Рамштайни» стосуються забезпечення додаткової стійкості нашої держави та виконання двох головних завдань, які стоять перед Урядом: повноцінного фінансування всіх критичних видатків та успішного проходження опалювального сезону.

Україна працює з партнерами над нарощенням постачання автотрансформаторів, розподільних пристроїв, генераторів та іншого обладнання. На цьому наголосив під час засідання Уряду 24 січня 2023 року Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Спільно розробляємо нові інструменти підтримки тих домогосподарств, які прагнуть встановити альтернативні джерела енергії. Прагнемо збільшити імпорт електроенергії з Європи. Скоро будемо мати для цього більші технічні можливості. Очікуємо від партнерів фінансової підтримки цієї ініціативи», — відзначив Глава Уряду.

Денис Шмигаль також повідомив, що 24 січня 2023 року відбудеться зустріч енергетичного «Рамштайну».

За його словами, до кінця тижня також очікується засідання Секретаріату координаційної платформи донорів для підтримки України або так званий фінансовий «Рамштайн».

Платформа діятиме в трьох основних напрямках:

  • стала короткострокова і довгострокова підтримка України;
  • міжнародне фінансування;
  • координація реформ і розвитку приватного сектору.

У форматі фінансового «Рамштайну», як зазначив Прем’єр-міністр, співпрацюватимуть Україна, країни ЄС та G7, МВФ, ЄІБ, ЄБРР, ОЕСР та інші міжнародні фінансові організації.

Обидва формати — і енергетичний, і фінансово-економічний «Рамштайни» стосуються забезпечення додаткової стійкості України та виконання двох головних завдань, які стоять перед Урядом:

  1. повноцінне фінансування всіх критичних видатків, особливо, що стосується проєктів відновлення;
  2. успішне проходження опалювального сезону та збереження цілісності української енергосистеми.

Джерело: офіційний сайт КМУ

 

 

 

 

 

 

 

Статті за темою

Усі статті за темою

Закупівля програмного забезпечення

Програмне забезпечення це товар чи послуга питання одвічне, адже різні нормативні документи трактують по різному. Що врахувати для закупівлі програмного забезпечення — роз'яснюємо у статті
4936

Проектно-кошторисна документація (ПКД)

Проєктно-кошторисна документація — це основний документ в будівництві, що закладає вимоги до об’єкта. Будь-яке будівництво починається з проектування та складання кошторису витрат. Але чи є розробка ПКД окремим предметом закупівлі, чи це частина робіт з будівництва, хто її має замовляти та на підставі якого документа розробляти? Експерт роз’яснює все детально
72652

Авторське право на проектну документацію

Оскільки проєктна документація є інтелектуальною власністю її розробника, замовник не може вільно оголошувати відкриті торги на її коригування. Маєте врахувати авторське право на проектну документацію, адже виключне право на внесення змін належить лише автору
117

Класифікація медичних виробів

Медичні вироби класифікуються за різною метою їх застосування. Пояснимо, що врахувати замовнику у закупівлі медичних виробів
189

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді