Формати енергетичного та фінансово-економічного «Рамштайну» покликані забезпечити додаткову стійкість України

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Держзакупівлі. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засідання Уряду 24 січня 2023 року наголосив, що енергетичний і фінансово-економічний «Рамштайни» стосуються забезпечення додаткової стійкості нашої держави та виконання двох головних завдань, які стоять перед Урядом: повноцінного фінансування всіх критичних видатків та успішного проходження опалювального сезону.

Україна працює з партнерами над нарощенням постачання автотрансформаторів, розподільних пристроїв, генераторів та іншого обладнання. На цьому наголосив під час засідання Уряду 24 січня 2023 року Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Спільно розробляємо нові інструменти підтримки тих домогосподарств, які прагнуть встановити альтернативні джерела енергії. Прагнемо збільшити імпорт електроенергії з Європи. Скоро будемо мати для цього більші технічні можливості. Очікуємо від партнерів фінансової підтримки цієї ініціативи», — відзначив Глава Уряду.

Денис Шмигаль також повідомив, що 24 січня 2023 року відбудеться зустріч енергетичного «Рамштайну».

За його словами, до кінця тижня також очікується засідання Секретаріату координаційної платформи донорів для підтримки України або так званий фінансовий «Рамштайн».

Платформа діятиме в трьох основних напрямках:

  • стала короткострокова і довгострокова підтримка України;
  • міжнародне фінансування;
  • координація реформ і розвитку приватного сектору.

У форматі фінансового «Рамштайну», як зазначив Прем’єр-міністр, співпрацюватимуть Україна, країни ЄС та G7, МВФ, ЄІБ, ЄБРР, ОЕСР та інші міжнародні фінансові організації.

Обидва формати — і енергетичний, і фінансово-економічний «Рамштайни» стосуються забезпечення додаткової стійкості України та виконання двох головних завдань, які стоять перед Урядом:

  1. повноцінне фінансування всіх критичних видатків, особливо, що стосується проєктів відновлення;
  2. успішне проходження опалювального сезону та збереження цілісності української енергосистеми.

Джерело: офіційний сайт КМУ

 

 

 

 

 

 

 

Статті за темою

Усі статті за темою

Локалізовані товари: перелік

Замовник закуповує товари, перелік яких визначений підпунктом 2 пункту 6-1 розділу X «Прикінцевих положень» Закону № 922, виключно якщо їх ступінь локалізації виробництва у 2025 році дорівнює чи перевищує 25%. Дізнайтеся, які товари належать до переліку
1600

Локальний кошторис

Неправильне складання кошторису може призвести до завищених витрат, конфліктів між замовником і підрядником та затримок у проекті. Як скласти локальний кошторис так, щоб уникнути помилок? Чому важливо дотримуватися Настанови? У статті розглянемо аспекти, які допоможуть зробити цей процес прозорим і ефективним
1518

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді