Як буде працювати Держказначейство наприкінці 2022 року та на початку 2023 року

Інформація до уваги розпорядників, одержувачів бюджетних коштів та платників податків щодо роботи Держказначейства в період завершення бюджетного 2022 року та початку 2023 року.
Державна казначейська служба України (далі – Казначейство) повідомляє, що відповідно до Регламенту роботи органів Державної казначейської служби України у період завершення бюджетного 2022 року та початку 2023 року, затвердженого наказом Казначейства від 06.12.2022 № 359, граничним терміном здійснення видатків бюджетного 2022 року є 30 грудня 2022 року.
 
30 грудня 2022 року до 19.30 завершується прийняття електронних документів клієнтів із системи дистанційного обслуговування «Клієнт-казначейства - Казначейство» (далі – СДО) до облікових систем АС «Є-Казна Доходи», АС «Є-Казна».
 
У період з 31 грудня 2022 по 01 січня 2023 року (включно) прийняття органами Казначейства електронних документів від клієнтів через СДО не здійснюється. Клієнтська частина СДО у зазначений період працює у штатному режимі (доступний перегляд інформації, друк виписок, функції формування та візування документів).
 
Відповідно до регламенту роботи системи електронних платежів Національного банку України (далі – СЕП НБУ) Казначейство 30 грудня 2022 року до 24.00 здійснює зарахування надходжень до бюджетів усіх рівнів та інших платежів на рахунки, відкриті в Казначействі.
 
Казначейство здійснює зарахування надходжень до бюджетів усіх рівнів та інших платежів на рахунки, відкриті в Казначействі, які надійдуть через СЕП НБУ у період з 31 грудня 2022 року до 02 січня 2023 року (включно), датою банківського дня 02 січня 2023 року.
 
2 січня 2023 року Казначейство працює з клієнтами після виконання комплексу робіт, пов’язаних з початком нового бюджетного 2023 року. Органи Казначейства розпочинають прийняття документів від клієнтів із СДО та опрацювання планових показників, реєстрів зобов’язань, підтвердних документів та платіжних доручень на здійснення видатків.
 
Починаючи з 3 січня 2023 року органи Казначейства працюють у звичайному режимі.
 
Звертаємо вашу увагу, що кошти в іноземній валюті, які обліковуються на рахунках, відкритих в установах банків (крім залишків власних надходжень бюджетних установ в іноземній валюті, які обліковуються на їх рахунках, відкритих в установах банків, коштів на рахунках бюджетних установ, розташованих за кордоном, та коштів, розмішених на рахунках у банках у іноземній валюті, отриманих як надходження в рамках програм допомоги і грантів Європейського Союзу, урядів іноземних держав, міжнародних організацій, донорських установ та як кредити (позики), залучені державою від іноземних держав, іноземних фінансових установ і міжнародних фінансових організацій у порядку, затвердженому Кабінетом Міністрів України) на підставі платіжних інструкцій власників рахунків необхідно перерахувати не пізніше 30 грудня 2022 року:
  • у разі отримання бюджетною установою коштів з державного бюджету в іноземній валюті з рахунку Казначейства невикористані кошти в іноземній валюті перераховуються за такими реквізитами:
  • одержувач (beneficiary): Державна казначейська служба України, Україна, 01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6 (STATE TREASURY SERVICE OF UKRAINE, Ukraine, 01601, Kyiv, Bastionna str., 6);
  • код одержувача: 37567646;
  • бюджетний рахунок одержувача коштів в іноземній валюті (account): № UA563223130000025133012855000;
  • банк одержувача коштів (beneficiary bank): Акціонерне товариство «Державний експортно-імпортний банк України», Київ, Україна (JSC «THE STATE EXPORT-IMPORT BANK OF UKRAINE», Kyiv, Ukraine);
  • SWIFT: EXBSUAUX
  • код банку: 322313;
  • у разі самостійної закупівлі іноземної валюти на міжбанківській валютній біржі невикористані кошти в іноземній валюті перераховуються у порядку, зворотному отриманню таких коштів.
В полі «призначення платежу» платіжної інструкції додатково зазначити «Стаття 57 БКУ».
Джерело: офіційна сторінка у фейсбуці Держказначейства
 
 
 
 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Термін реєстрації договору в Казначействі: шпаргалка

До порядку реєстрації зобов’язань в органах Казначейства внесли зміни. Вчасно зареєструвати зобов'язання за договором про закупівлю, прямим договором, договором про закупівлю через електронний каталог допоможе наша шпаргалка
3975

Комунальні послуги: обираємо КЕКВ та проводимо закупівлю

Закупівлі комунальних послуг складають значну частину витрат замовників. Для їх проведення необхідно коректно визначити предмет закупівлі та відповідний код економічної класифікації видатків (КЕКВ). Детальніше про це – у статті
1576

Зміни у реєстрації договору в Казначействі

Пояснюємо, які зміни внесли до порядку реєстрації зобов’язань в органах Казначейства та як після змін зареєструвати зобов’язання за укладеними договорами
31604

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді