Як відбудувати Україну після війни

24 жовтня 2022 року у Берліні відбудеться надважливий захід - 5-й Німецько-Український економічний форум: «Відбудова України-2022».
image21

Моніторинг прямих договорів: дороговказ від Держаудитслужби
Заступник голови Комітету з питань антикорупційної політики О. Мошенець: «Російські загарбники знову і знову масовано накривають ракетними обстрілами територію України. Зокрема, 22 жовтня окупантами випущено 33 ракети по об’єктам критичної інфраструктури в різних областях України, житловим будинкам й інших цивільних об’єктах.
 
У ніч на 23 жовтня противник атакував південь країни ударними дронами-камікадзе. Силами та засобами протиповітряної оборони Повітряних Сил на Миколаївщині знищено 11 ворожих дронів, ще три Shahed-136 збито іншими підрозділами Сил оборони півдня країни, два баражуючі боєприпаси знищені зенітниками на сході та півночі України. Дякую нашим Захисникам, які захищають небо над Україною і нашу рідну землю, а також міжнародним партнерам за небайдужість та оперативне надання всебічної допомоги у цей непростий для України час.
 
Як і кожен громадянин нашої держави, вірю у Збройні сили України.
Українці сильні та незламні! Ми вистоїмо та спільними зусиллями відбудуємо нашу країну.
 
В понеділок 24 жовтня, у Берліні відбудеться надважливий захід - 5-й Німецько-Український економічний форум: «Відбудова України-2022».
Організаторами заходу є ДУ «Офіс із залучення та підтримки інвестицій» (UkraineInvest) спільно із Німецько-Українською промислово-торговельною палатою, а також Асоціацією промислово-торговельних палат Німеччини та Ost-Ausschuss.
У липні, на конференції в Лугано, Україна представила свій потужний та всеосяжний план відновлення країни. В жовтні у Берліні Європа представить своє бачення відбудови нашої країни. Виклики, які стоять перед Україною, величезні. Але є й значні можливості. Побороти ці виклики та скористатися можливостями ми можемо лише спільними зусиллями».
Джерело: офіційний сайт ВРУ

 

 
 
 
 
 
 
 

Статті за темою

Усі статті за темою

Тверда чи динамічна договірна ціна за Настановами

При проведенні тендера замовник повинен визначити вид ціни ще в проекті договору. При цьому він може зазначити, що тверда чи динамічна ціна, вирішиться при переговорах з учасником, якого буде обрано переможцем, на стадії підписання договору
5837

Проектно-кошторисна документація (ПКД)

Проєктно-кошторисна документація — це основний документ в будівництві, що закладає вимоги до об’єкта. Будь-яке будівництво починається з проектування та складання кошторису витрат. Але чи є розробка ПКД окремим предметом закупівлі, чи це частина робіт з будівництва, хто її має замовляти та на підставі якого документа розробляти? Експерт роз’яснює все детально
72950

Авторське право на проектну документацію

Оскільки проєктна документація є інтелектуальною власністю її розробника, замовник не може вільно оголошувати відкриті торги на її коригування. Маєте врахувати авторське право на проектну документацію, адже виключне право на внесення змін належить лише автору
140

Кошторисні норми України «Настанова з визначення вартості будівництва»

Настанова з визначення вартості будівництва затверджена Наказом Мінінфраструктури 01 листопада 2021 № 281. З того часу Настанова зазнала 4-х змін. Скачайте актуальний текст цього нормативного документа разом із додатками
1085

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді