Держказначаейство проводитиме техроботи 17-18 липня

Держказначейство на своєму офіційному порталі зробило повідомлення щодо проведення технологічних робіт у СДО 17-18 липня 2021 року.

Укладання договору про закупівлю: ази, які знають не всі

Держказначаейство проводитиме техроботи 17-18 липня

Державна казначейська служба України інформує, що 17-18 липня 2021 року планується проведення технологічних робіт у програмно-технічному комплексі системи дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства-Казначейство».

Протягом даного періоду доступ до зазначеної системи може бути обмежений.

За матеріалами Держказначейства

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Головне у червні для закупівельника

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у червні. Це консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у щоденній роботі
103

Головне у травні для закупівельника 2024

В огляді — консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у травні. Цього місяця зверніть увагу на умови закупівлі додаткових робіт, вимоги, якими перевіряти учасника після оновлень в Особливостях, та зміни, які внесли до порядку реєстрації зобов’язань в органах Казначейства
1202

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді