Субвенція з держбюджету: змінено порядок надання

Постановою №639 від 23.06.2021 Кабмін змінив порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проєктів та розвиток об’єктів соціально-культурної сфери.

Як встановлювати вимоги в спрощеній закупівлі

Субвенція з держбюджету: змінено порядок надання

Однією з умов надання субвенції – загальна кошторисна вартість проєктів будівництва має становити понад 10 млн грн.

Ця умова не поширюється на придбання мультифункціональних спортивних майданчиків. Для такої закупівлі співфінансування з обласних бюджетів та бюджетів відповідних територіальних громад має бути в обсязі не менше ніж по 10% їхньої загальної вартості.

Джерело: постанова КМУ від 23.06.2021 № 639

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Головне у червні для закупівельника

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у червні. Це консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у щоденній роботі
98

Головне у травні для закупівельника 2024

В огляді — консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у травні. Цього місяця зверніть увагу на умови закупівлі додаткових робіт, вимоги, якими перевіряти учасника після оновлень в Особливостях, та зміни, які внесли до порядку реєстрації зобов’язань в органах Казначейства
1193

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді