Нові обмежувальні санкції: кого торкнуться

Перевірте, чи не потрапило до переліку санкцій підприємство, яке є вашим контрагентом.

Нові обмежувальні санкції: кого торкнуться

До окремих фізичних та юридичних осіб застосували персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції).

Окрім російських, під санкції потрапили й українські підприємства.

Варто перевірити, чи немає таких підприємств серед контрагентів чи учасників торгів, які проводить установа.

Джерело: рішення РНБО «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» від 14.05.2021

Нові обмежувальні санкції: кого торкнуться
ЯН ТОМАШУК,юрисконсульт SmartTender
Замовник відхилив переможця тендеру за відмову підписувати договір про закупівлю на основі ст. 31 Закону № 922. Чи правильно він застосував підставу для відхилення?

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Пов’язані особи в публічних закупівлях 2024

Чи легко встановити, чи пов’язані особи під час тендеру? Не поспішайте відповідати на це запитання. Для початку ознайомтеся з ознаками та прикладами пов’язаних осіб. Вивчіть значущі судові рішеннями та алгоритми дій замовника, у разі встановлення пов’язаності під час проведення закупівлі.
6202

Кримінальна відповідальність у сфері публічних закупівель

Дехто помилково вважає, що найстрашніше, що може бути в закупівлях, — це штраф. Однак судова практика свідчить, що варто зважати ще й на кримінальну відповідальність. Розглядаємо найпоширеніші випадки кримінальної відповідальності у сфері публічних закупівель
18169

Моніторинг закупівель 2024

Хто і за яких підстав проводить моніторинг публічних закупівель 2024, які строки проведення моніторингу закупівлі — у консультації
2596

Яких порушень припускаються замовники, коли укладають договори за пунктом 13 Особливостей

Вже пів року аудитори проводять моніторинг закупівель за пунктом 13 Особливостей. Свіжий аналіз проведених моніторингів та найпоширеніших порушень, які допускають замовники, — у статті від проєкту «ДеюреЗакупівлі: закон і практика»
3481

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді