Чи обов’язково відповідати учаснику, пропозиція якого не розглядалася?

Чи обов’язково відповідати учаснику, пропозиція якого не розглядалася?

Яка відповідальність, якщо не надати відповіді на звернення учасників

В закупівельній практиці все буває в перше. От ніби все знаєш, але обов’язково з’явиться ситуація, яку й уявити собі не міг.

Отримали запитання від колеги-закупівельника:

«Чи має замовник відповідати на вимогу подану по ч. 4 ст. 33 у разі, якщо учасник просить скасувати рішення про намір укласти договір? При цьому пропозиція даного учасника взагалі не розглядалась.»

Як правильно вчинити замовнику, роз’яснює консультант з публічних закупівель Ярослава Дуброва

БІЛЬШЕ РОЗ'ЯСНЕНЬ ЕКСПЕРТА

Ми з радістю ділимось своїми знаннями та запрошуємо для Вас найкращих фахівців у галузі публічних закупівель, тож не пропустіть найближчі безплатні заходи.

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.



обгрунтування закупівлі

Статті за темою

Усі статті за темою

Головне у грудні для закупівельника

Грудень — чи не найважливіший закупівельний місяць. Маємо завершити закупівлі 2024 року, забезпечити безперервну потребу в товарах та послугах на початку січня, а також подбати про перші закупівлі 2025 року.
606

Термін реєстрації договору в Казначействі: шпаргалка

До порядку реєстрації зобов’язань в органах Казначейства внесли зміни. Вчасно зареєструвати зобов'язання за договором про закупівлю, прямим договором, договором про закупівлю через електронний каталог допоможе наша шпаргалка
4306

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді