Чи обов’язково відповідати учаснику, пропозиція якого не розглядалася?

Чи обов’язково відповідати учаснику, пропозиція якого не розглядалася?

Яка відповідальність, якщо не надати відповіді на звернення учасників

В закупівельній практиці все буває в перше. От ніби все знаєш, але обов’язково з’явиться ситуація, яку й уявити собі не міг.

Отримали запитання від колеги-закупівельника:

«Чи має замовник відповідати на вимогу подану по ч. 4 ст. 33 у разі, якщо учасник просить скасувати рішення про намір укласти договір? При цьому пропозиція даного учасника взагалі не розглядалась.»

Як правильно вчинити замовнику, роз’яснює консультант з публічних закупівель Ярослава Дуброва

БІЛЬШЕ РОЗ'ЯСНЕНЬ ЕКСПЕРТА

Ми з радістю ділимось своїми знаннями та запрошуємо для Вас найкращих фахівців у галузі публічних закупівель, тож не пропустіть найближчі безплатні заходи.

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.



Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Головне у червні для закупівельника

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у червні. Це консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у щоденній роботі
104

Головне у травні для закупівельника 2024

В огляді — консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у травні. Цього місяця зверніть увагу на умови закупівлі додаткових робіт, вимоги, якими перевіряти учасника після оновлень в Особливостях, та зміни, які внесли до порядку реєстрації зобов’язань в органах Казначейства
1202

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді