
Мінекономіки пояснює, що процедури закупівель та спрощені закупівлі, які замовники розпочали до введення правового режиму воєнного стану в Україні, слід завершувати у порядку, визначеному у Законі № 922 (лист від 04.03.2022 № 3304-04/9225-06).

БЕЗПЛАТНИЙ ДОСТУП ДО ЖУРНАЛУ "ДЕРЖЗАКУПІВЛІ"
Якщо замовники, які розпочали процедури закупівлі до того, як в Україні ввели правовий режим воєнного стану, не мають можливості завершити такі процедури закупівлі через обставини, що від них не залежать, вони можуть визнати тендер таким, що не відбувся. Як підставу для цього, слід зазначити частину 5 статті 32 Закону № 922 — коли проведення закупівлі стало неможливим внаслідок дії непереборної сили.
Запит пропозицій постачальників замовники вже давно використовують як альтернативу відкритим торгам для закупівлі товарів. За яких умов можна використовувати запит пропозицій постачальників та як діяти на кожному етапі такої закупівлі — розбираємо
Доволі часто замовники змушені вносити зміни до тендерної документації. Розглянемо, як внести зміни до тендерної документації у відкритих торгах за Особливостями № 1178. Про підстави, порядок та строки внесення змін до тендерної документації — у статті
Складаючи оголошення пам’ятайте про обов’язкові вимоги частини 3 Закону № 922. Щоб нічого не забути, скористайтесь зразком оголошення спрощеної закупівлі від наших експертів.
Обирайте та завантажуйте атмосферні заставки для робочого столу комп'ютера
У статті розберемо, що таке калькуляція послуг та надамо вам примірний зразок