Що врахувати під час закупівель у період воєнного стану

Що врахувати під час закупівель у період воєнного стану

З огляду на неодноразові зміни у Постанові № 169 Мінекономіки закцентувало увагу на головному (лист від 09.03.2022 № 3304-04/9472-06).

 1. На період воєнного стану в Україні замовники під час закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тис. грн, мають керуватися порядком, установленим у Постанові № 169.
 2. Процедури закупівель та спрощені закупівлі, визначені у Законі № 922, застосовувати не потрібно.
 3. Із 05.03.2022 переліки та обсяги таких закупівель товарів, робіт і послуг визначають своїм рішенням замовники, що проводять такі закупівлі.
 4. Під час закупівель, передбачених у Постанові № 169, замовники дотримують принципів публічних закупівель, які визначені у статті 5 Закону № 922.
 5. Закупівлі, передбачені у Постанові № 169, не включають до річного плану закупівель.
 6. За результатами таких закупівель не пізніше ніж через 20 днів з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях замовник оприлюднює в ЕСЗ:
  звіт про договір про закупівлю, укладений без використання ЕСЗ;
  договір про закупівлю та всі додатки до нього.

Що врахувати під час закупівель у період воєнного стану

БЕЗПЛАТНИЙ ДОСТУП ДО ЖУРНАЛУ "ДЕРЖЗАКУПІВЛІ"


Замовник не оприлюднює інформацію про таку закупівлю, якщо договори містять інформацію з обмеженим доступом.

  Статичний блок для новин

  Статті за темою

  Усі статті за темою

  Головне у червні для закупівельника

  В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у червні. Це консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у щоденній роботі
  98

  Головне у травні для закупівельника 2024

  В огляді — консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у травні. Цього місяця зверніть увагу на умови закупівлі додаткових робіт, вимоги, якими перевіряти учасника після оновлень в Особливостях, та зміни, які внесли до порядку реєстрації зобов’язань в органах Казначейства
  1193

  Гарячі запитання

  Усі питання і відповіді