Казначейство звертає увагу, що станом на теперішній час використання удосконалених електронних підписів і печаток, що базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів («файлові ключі») унормовано постановою Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 № 193.
У які строки слід зареєструвати договір в Казначействі
Готуємось до закупівель 2022:
В межах чинного законодавства, кваліфіковані надавачі електронних довірчих послуг здійснюють формування та обслуговування кваліфікованих сертифікатів для удосконаленого електронного підпису чи печатки виключно протягом строку передбаченого Постановою № 193 “Про реалізацію експериментального проекту щодо забезпечення можливості використання удосконалених електронних підписів і печаток, що базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів” (не пізніше ніж 05.03.2022) з подальшим їх скасуванням. Таким чином, у разі неприйняття до 05.03.2022 інших законодавчих та/або нормативних актів, подальше використання таких ключових даних унеможливлюється через відсутність нормативного врегулювання процедур по їх формуванню та обслуговуванню.
Враховуюче зазначене, з метою забезпечення своєчасного подання електронної звітності, Казначейство рекомендує клієнтам, які на даний час для роботи в АС «Є-Звітність» використовують удосконалені електронні підписи, що базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів («файлові ключі»), вжити відповідних заходів щодо забезпечення користувачів чинними ключовими даними.
Джерело: Державна казначейська служба України
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на розсилку від порталу «Держзакупівлі» та читайте важливі новини першими.
Пальне для замовників, що мають власний автотранспорт або забезпечують діяльність автогосподарств, є передусім основою безперебійної роботи таких підприємств. Як провести закупівлю бензину, роз’яснює наш експерт. Професійні поради щодо визначення очікуваної вартості та умов договору про закупівлю бензину, допоможуть вам уникнути непорозумінь під час його виконання
Закупівлі комунальних послуг складають значну частину витрат замовників. Для їх проведення необхідно коректно визначити предмет закупівлі та відповідний код економічної класифікації видатків (КЕКВ). Детальніше про це – у статті
23 жовтня 2024 року набрали чинності зміни до Закону про публічні закупівлі. Ознайомтеся із порівняльною таблицею
У замовників виникає все більше запитань, пов'язаних із освоєнням коштів субвенції, які виділяються на харчування учнів початкових класів закладів освіти.
З 01 жовтня 2024 року змінився порядок погодження проєктів за Національною програмою інформатизації до 500 тис. грн. та до 1 тис. грн для послуг з підключення інтернету. У статті розглянемо, що врахувати замовнику, щоб погодити проєкти з Мінцифри