Упевнений старт у новому закупівельному році

Упевнений старт у новому закупівельному році

Автор:
Росіна СТАРЧУК,
головний редактор

Січень закінчився новинами про зміни. Локалізації у публічних закупівлях — бути. Ми підготували коментар про те, до чого зобов’язують нові норми, коли вони запрацюють та які законодавчі невідповідності потребують особливої уваги.

У вашій закупівлі братимуть участь учасники-нерезиденти? Озбройтеся знаннями, яку інформацію в них вимагати та як їх перевіряти. У допомогу — стаття про таких учасників.

Як замовникам забезпечити упевнений старт у новому закупівельному році?

ЧИТАТИ ВЕСЬ НОМЕР

Останній зимовий номер насичений і темою про відхилення тендерних пропозицій учасниківта відміну закупівлі. Це важливо, адже один неправильний крок — і вашу закупівлю можуть оскаржити учасники. А якщо її перевірять аудитори — ризикуєте сплатити штраф або компенсувати переможцю закупівлі його упущену вигоду у разі відміни торгів після оголошення результатів. Правильні рішення для різних ситуацій зібрали для вас наші експерти.

Ще одна актуальна тема номера — про джерело фінансування. У вас можуть виникати запитання про нього, коли вносите інформацію в поля електронної системи, та після того, як підписали договір про закупівлю. На чотири найгарячіші запитання отримаєте відповіді.

У цьому номері й надалі вчитиметеся описувати вимоги у ТД. Заглибитеся у те, як визначати та формулювати обов’язкові строки. Також зможете закріпити здобуті навички у мінікурсі, який присвячений вимогам до строків у ТД.

Не забувайте, Держзакупівлі завжди радо допоможуть вам!

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на розсилку від порталу «Держзакупівлі» та читайте важливі новини першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Головне у червні для закупівельника

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у червні. Це консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у щоденній роботі
104

Головне у травні для закупівельника 2024

В огляді — консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у травні. Цього місяця зверніть увагу на умови закупівлі додаткових робіт, вимоги, якими перевіряти учасника після оновлень в Особливостях, та зміни, які внесли до порядку реєстрації зобов’язань в органах Казначейства
1202

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді