У Мінрегіоні розробили інформаційні посібники з будівництва освітніх та спортивних закладів

У Міністерстві розвитку громад та територій України розробили інформаційні посібники з будівництва освітніх та спортивних закладів. У них доступно та на прикладах зображено, які державні будівельні норми мають бути дотримані при проектуванні та будівництві освітніх, дошкільних та спортивних закладів.

✍ Тренажер для уповноважених осіб із запитаннями від Мінекономіки

 У Мінрегіоні розробили інформаційні посібники з будівництва освітніх та спортивних закладів

«Сьогодні надважливо забезпечити проектування та будівництво нових об’єктів з урахуванням усіх вимог безбар’єрності та енергоефективності. Це – одні з пріоритетних вимог сучасності. Освітні та спортивні заклади мають бути доступними для всіх відвідувачів: батьків з маленькими дітьми у візочках, літніх людей, які зустрічають своїх онуків після занять, людей з інвалідністю та інших маломобільних груп. Ці посібники є дороговказами для місцевої влади, як мають виглядати подібні громадські будівлі у кожній громаді України», — повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

Зокрема, в інформаційних посібниках пояснюється, як обладнати навчальні місця для дітей з інвалідністю та якою має бути висота та ширина сходів. Крім того, в цих матеріалах зібрані кращі практики реалізації відповідних обʼєктів у громадах. Ознайомитися з інформаційними посібниками можна за посиланнями:

• Заклади дошкільної освіти – https://www.minregion.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/brendbuk-zdo.pdf;

• Загальноосвітні школи – https://www.minregion.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/brendbuk-zosh.pdf;

• Спортивні споруди – https://www.minregion.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/brendbuk-sport.pdf.

Наразі у Мінрегіоні активно працюють над оновленням державних будівельних норм, зокрема в частині інклюзії та створення харчоблоків. Як тільки будуть прийняті нові норми, інформаційні посібники будуть оновлені.

Джерело: Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України



УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на розсилку від порталу «Держзакупівлі» та читайте важливі новини першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Капітальний чи поточний ремонт: як не помилитися під час закупівлі

У замовника є перелік потрібних йому робіт для утримання будівлі в належному стані, серед них і ремонт даху і заміна плитки і укріплення стін. Як його визначити ці роботи є поточним ремонтом чи капітальним?
90

Поточний ремонт: код ДК і предмет закупівлі

Визначити код ДК поточного ремонту — складне завдання як для новачків, так і для досвідчених закупівельників. Щоб зробити все правильно, окрім закупівельного, потрібно знати ще й законодавство у сфері будівництва. Як проходить закупівля послуг з поточного ремонту, як визначити код ДК і предмет закупівлі, дізнайтеся зі статті
44176

Перелік локалізованих товарів

Замовник закуповує товари, перелік яких визначений підпунктом 2 пункту 6-1 розділу X «Прикінцевих положень» Закону № 922, виключно якщо їх ступінь локалізації виробництва у 2024 році дорівнює чи перевищує 20%. Дізнайтеся, які товари належать до переліку
173

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді