Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засідання Уряду 24 січня 2023 року наголосив, що енергетичний і фінансово-економічний «Рамштайни» стосуються забезпечення додаткової стійкості нашої держави та виконання двох головних завдань, які стоять перед Урядом: повноцінного фінансування всіх критичних видатків та успішного проходження опалювального сезону.
Україна працює з партнерами над нарощенням постачання автотрансформаторів, розподільних пристроїв, генераторів та іншого обладнання. На цьому наголосив під час засідання Уряду 24 січня 2023 року Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
«Спільно розробляємо нові інструменти підтримки тих домогосподарств, які прагнуть встановити альтернативні джерела енергії. Прагнемо збільшити імпорт електроенергії з Європи. Скоро будемо мати для цього більші технічні можливості. Очікуємо від партнерів фінансової підтримки цієї ініціативи», — відзначив Глава Уряду.
Денис Шмигаль також повідомив, що 24 січня 2023 року відбудеться зустріч енергетичного «Рамштайну».
За його словами, до кінця тижня також очікується засідання Секретаріату координаційної платформи донорів для підтримки України або так званий фінансовий «Рамштайн».
Платформа діятиме в трьох основних напрямках:
- стала короткострокова і довгострокова підтримка України;
- міжнародне фінансування;
- координація реформ і розвитку приватного сектору.
У форматі фінансового «Рамштайну», як зазначив Прем’єр-міністр, співпрацюватимуть Україна, країни ЄС та G7, МВФ, ЄІБ, ЄБРР, ОЕСР та інші міжнародні фінансові організації.
Обидва формати — і енергетичний, і фінансово-економічний «Рамштайни» стосуються забезпечення додаткової стійкості України та виконання двох головних завдань, які стоять перед Урядом:
- повноцінне фінансування всіх критичних видатків, особливо, що стосується проєктів відновлення;
- успішне проходження опалювального сезону та збереження цілісності української енергосистеми.
Джерело: офіційний сайт КМУ
Замовник отримав розроблену проектну документацію, але кошти на її реалізацію було виділено невчасно. Коли можна було почати будівництво виникла необхідність внести зміни до проекту. Втім, договір на розробку проектної документації було укладено за результатами тендеру. Як діяти?
Здавалося б, що закупівля канцтоварів досить буденна і зрозуміла. Проте, ні. Тут є де помилитися, зокрема, неправильно обрати код ДК для деяких канцтоварів, або ж неправомірно поділити предмет закупівлі. Щоб вберегтися від хибних дій, дізнайтеся, як оприлюднювати закупівлю канцтоварів
Питання про те, відносити розроблення проектної документації до робіт чи до послуги, не рідкість. Розбираємося — у статті
Настанова з визначення вартості будівництва затверджена Наказом Мінінфраструктури 01 листопада 2021 № 281. З того часу Настанова зазнала 4-х змін. Скачайте актуальний текст цього нормативного документа разом із додатками
Особливості дозволяють укласти прямий договір, якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання. У тому числі, якщо контрагент займає монопольне становище на ринку. Пояснимо, як підтвердити документально підставу для укладення прямого договору з монополістом