Мінагрополітики презентувало експериментальний проєкт з проведення аукціонів на спецвикористання водних біоресурсів

Мінагрополітики спільно з Державним агентством меліорації та рибного господарства презентували експериментальний проєкт з проведення е-аукціонів на спеціальне використання водних біоресурсів. Він впроваджується відповідно до постанови Уряду № 1479 від 30.12.2022 року.

contract.jpg

Визначаємо очікувану вартість для поточного ремонту

Очікується, що реалізація експериментального проєкту триватиме 2 роки. Мінагрополітики виступає його координатором, а учасниками – Держрибагентство та суб’єкти рибного господарства. Торги здійснюватимуться на платформі Prozorro.

Як зазначає заступник Міністра аграрної політики та продовольства Віталій Головня, реалізація проєкту забезпечить збільшення кількості учасників, упередження одноосібності та фінансову адаптивність.

Під час презентації суб’єктам рибного господарства, потенційним учасникам аукціонів представили дорожню карту проведення електронних торгів: від того, як практично проходить аукціон, визначаються та оцінюються лоти, до наступних кроків після завершення аукціону.

«Експериментальний проєкт - це реальне підґрунтя впровадження промислового рибальства на засадах прозорої конкуренції з використанням сучасних комунікаційних технологій, покликаний на раціональне використання водних біоресурсів в цілому по Україні», - зазначив Віталій Головня.

Нагадаємо, основними цілями експериментального проєкту є:

  • забезпечення ефективної та прозорої процедури надання права на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах;
  • створення прозорих умов економічної конкуренції серед суб'єктів господарювання;
  • розвиток малого і середнього бізнесу та економічний розвиток в цілому;
  • управління процесами підвищення продуктивності екосистем, збереження та розширення їх біорізноманіття;
  • створення сприятливих умов для нарощування обсягів високоякісної продукції вітчизняного виробництва для гарантування продовольчої безпеки держави, задоволення потреб населення у продукції рибного господарства.

Джерело: офіційний сайт Мінагрополітики

 

 

 

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Запит пропозицій постачальників (запит ціни пропозицій) 2024

Запит пропозицій постачальників замовники вже давно використовують як альтернативу відкритим торгам для закупівлі товарів. За яких умов можна використовувати запит пропозицій постачальників та як діяти на кожному етапі такої закупівлі — розбираємо
36269

Чим конкретна назва предмета закупівлі відрізняється від узагальненої

Чим відрізняється конкретна назва предмета закупівлі від узагальненої? Що має зазначати замовник під час оприлюднення інформації про закупівлі в електронній системі закупівель? З’ясуймо на прикладі закупівлі засобів особистої гігієни
7888

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді