Як відбудувати Україну після війни

24 жовтня 2022 року у Берліні відбудеться надважливий захід - 5-й Німецько-Український економічний форум: «Відбудова України-2022».
image48

Моніторинг прямих договорів: дороговказ від Держаудитслужби
Заступник голови Комітету з питань антикорупційної політики О. Мошенець: «Російські загарбники знову і знову масовано накривають ракетними обстрілами територію України. Зокрема, 22 жовтня окупантами випущено 33 ракети по об’єктам критичної інфраструктури в різних областях України, житловим будинкам й інших цивільних об’єктах.
 
У ніч на 23 жовтня противник атакував південь країни ударними дронами-камікадзе. Силами та засобами протиповітряної оборони Повітряних Сил на Миколаївщині знищено 11 ворожих дронів, ще три Shahed-136 збито іншими підрозділами Сил оборони півдня країни, два баражуючі боєприпаси знищені зенітниками на сході та півночі України. Дякую нашим Захисникам, які захищають небо над Україною і нашу рідну землю, а також міжнародним партнерам за небайдужість та оперативне надання всебічної допомоги у цей непростий для України час.
 
Як і кожен громадянин нашої держави, вірю у Збройні сили України.
Українці сильні та незламні! Ми вистоїмо та спільними зусиллями відбудуємо нашу країну.
 
В понеділок 24 жовтня, у Берліні відбудеться надважливий захід - 5-й Німецько-Український економічний форум: «Відбудова України-2022».
Організаторами заходу є ДУ «Офіс із залучення та підтримки інвестицій» (UkraineInvest) спільно із Німецько-Українською промислово-торговельною палатою, а також Асоціацією промислово-торговельних палат Німеччини та Ost-Ausschuss.
У липні, на конференції в Лугано, Україна представила свій потужний та всеосяжний план відновлення країни. В жовтні у Берліні Європа представить своє бачення відбудови нашої країни. Виклики, які стоять перед Україною, величезні. Але є й значні можливості. Побороти ці виклики та скористатися можливостями ми можемо лише спільними зусиллями».
Джерело: офіційний сайт ВРУ

 

 
 
 
 
 
 
 

обгрунтування закупівлі

Статті за темою

Усі статті за темою

Порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів

Щоб ввести закінчений об’єкт будівництва в експлуатацію, необхідно отримати сертифікат. У статті розглянемо порядок прийняття об’єкта в експлуатацію, необхідні документи та аспекти оплати
156

Дефектний акт — зразок

На балансі кожного замовника перебуває хоча б один основний засіб. Коли настає час ремонтувати його або списати, необхідно оформити документи. Сьогодні розглянемо дефектний акт. Що таке дефектний акт, коли, хто та як має його оформити? Роз’яснення, зразок та бланк для вас — у статті
77728

Локальний кошторис

Неправильне складання кошторису може призвести до завищених витрат, конфліктів між замовником і підрядником та затримок у проекті. Як скласти локальний кошторис так, щоб уникнути помилок? Чому важливо дотримуватися Настанови? У статті розглянемо аспекти, які допоможуть зробити цей процес прозорим і ефективним
77

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді