Відповіді на запитання за темою Галузі закупівель

Чи можна одночасно проводити закупівлю різних продуктів харчування у Prozorro Market
Останні зміни до Особливостей зобов’язали замовників закуповувати продукти харчування через Prozorro Market. Чи можна закупити продукти з різними кодами ДК 021:2015 в межах однієї закупівлі?
185
Чи можна за пунктом 42 Особливостей відхилити учасника, який надав не повністю виконані аналогічні договори
Відбувся аукціон на закупівлю дров, учасник-переможець надав два аналогічних договори, як вимагає ТД. Проте, коли замовник їх перевірив, то з’ясував, що ці договори учасник не виконав у повному обсязі. Чи може це бути підставою для відхилення учасника відповідно до абзацу 1 пункту 42 Особливостей?
606
Чи можна замінити нафтопродукти в укладеному договорі про закупівлю
Замовник уклав договір про закупівлю нафтопродуктів (бензину та дизпалива) за результатами відкритих торгів. Товар частково отримали та оплатили. Під час роботи виявили, що один з видів пального за договором (бензин) виявився неякісним. Чи можна внести зміни до договору та замінити бензин на дизельне паливо без зміни загальної суми договору?
306
Закупівля для облаштування споруди цивільного захисту: як визначити предмет
Замовник облаштовує споруду цивільного захисту первинними засобами пожежогасіння, системами внутрішнього протипожежного водопостачання, пожежної автоматики та сигналізації. Планує також закупити послуги з обслуговування цих систем та послуги з обслуговування вогнегасників. Чи можна закупити все разом?
909
Як закупити електроенергію та послуги з розподілу, якщо з’явилися нові об’єкти
На початку року замовник уклав прямий договір про постачання електроенергії, бо не відбулися відкриті торги за відсутності учасників. Окремо він уклав договір із монополістом для закупівлі послуг з розподілу електроенергії. Тепер рішенням сесії замовнику передають ще 8 об’єктів, які приєднані до електромережі, але електропостачанням не користуються. Якщо порахувати постачання та розподіл для цих об’єктів на 2023 рік, загальна сума становитиме до 100 тис. грн. Чи може замовник укласти нові прямі договори на постачання електроенергії та послуги з розподілу саме для цих нових об’єктів?
1729
Як діяти, якщо до кінця року не вистачає закупленого природного газу
Бюджетна установа уклала договір з ГК «Нафтогаз Трейдинг» на 2021—2022 рік. На сьогодні зрозуміло, що до кінця поточного року не вистачить приблизно 3 000 куб. м газу. Чи можна на цю кількість укласти прямий договір з тим самим постачальником?
1026
Чи можуть відокремлені підрозділи окремо закуповувати електроенергію на 2023 рік
Університет в своїй структурі має три відокремлених підрозділи. Планує проводити торги на електричну енергію на 2023 рік за Особливостями. Чи можуть відокремлені підрозділи окремо проводити торги — кожен для себе?
761