Скільки разів можна оголошувати закупівлю ЗПП, якщо закупівля не відбулася?
Як визначити процедуру закупівлі для авторського та технічного нагляду на реконструкцію будівлі, якщо вартість усіх робіт за проєктною документацією перевищує 1,5 млн?
Останні зміни до Особливостей зобов’язали замовників закуповувати продукти харчування через Prozorro Market. Чи можна закупити продукти з різними кодами ДК 021:2015 в межах однієї закупівлі?
За яким кодом економічної класифікації видатків оплачувати послуги з управління побутовими відходами?
Відбувся аукціон на закупівлю дров, учасник-переможець надав два аналогічних договори, як вимагає ТД. Проте, коли замовник їх перевірив, то з’ясував, що ці договори учасник не виконав у повному обсязі. Чи може це бути підставою для відхилення учасника відповідно до абзацу 1 пункту 42 Особливостей?
Замовник уклав договір про закупівлю нафтопродуктів (бензину та дизпалива) за результатами відкритих торгів. Товар частково отримали та оплатили. Під час роботи виявили, що один з видів пального за договором (бензин) виявився неякісним. Чи можна внести зміни до договору та замінити бензин на дизельне паливо без зміни загальної суми договору?
Замовник облаштовує споруду цивільного захисту первинними засобами пожежогасіння, системами внутрішнього протипожежного водопостачання, пожежної автоматики та сигналізації. Планує також закупити послуги з обслуговування цих систем та послуги з обслуговування вогнегасників. Чи можна закупити все разом?
На початку року замовник уклав прямий договір про постачання електроенергії, бо не відбулися відкриті торги за відсутності учасників. Окремо він уклав договір із монополістом для закупівлі послуг з розподілу електроенергії. Тепер рішенням сесії замовнику передають ще 8 об’єктів, які приєднані до електромережі, але електропостачанням не користуються. Якщо порахувати постачання та розподіл для цих об’єктів на 2023 рік, загальна сума становитиме до 100 тис. грн. Чи може замовник укласти нові прямі договори на постачання електроенергії та послуги з розподілу саме для цих нових об’єктів?
Бюджетна установа уклала договір з ГК «Нафтогаз Трейдинг» на 2021—2022 рік. На сьогодні зрозуміло, що до кінця поточного року не вистачить приблизно 3 000 куб. м газу. Чи можна на цю кількість укласти прямий договір з тим самим постачальником?
Університет в своїй структурі має три відокремлених підрозділи. Планує проводити торги на електричну енергію на 2023 рік за Особливостями. Чи можуть відокремлені підрозділи окремо проводити торги — кожен для себе?