❗️ Як зареєструвати зобов'язання за договором з Нафтогаз Трейдингом
Підпишіться на Telegram-канал Держзакупівлі. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води
Закупівля природного газу в Нафтогаз Трейдинг: як діяти для постачання з 1 травня по 31 жовтня
Що потрібно зробити
1. Підготувати необхідні документи
Для підтвердження бюджетного зобов’язання щодо постачання газу потрібно подати до органів ДКСУ Договір постачання природного газу, що складається з трьох документів:
- безпосередньо Договір постачання природного газу, підписаний Нафтогаз Трейдингом. Цей підписаний Договір потрібно завантажити за посиланням;
- Заява-приєднання, яка заповнена та підписана збоку бюджетної установи;
- Згода на приєднання до Договору, що підписана Нафтогаз Трейдингом.
2. Сформувати Реєстр бюджетних зобов’язань
Протягом 7 робочих днів з моменту взяття бюджетного зобов’язання підготуйте Реєстр за формою, зазначеною у Додатку 1 до Порядку реєстрації, затвердженого наказом Мінфіну від 02.03.2012 № 309.
3. Подати документи до ДКСУ
Надішліть до відповідного органу Казначейства:
- реєстр у двох примірниках (паперова форма) разом із електронним носієм інформації, на якому записано файл проєкту цього документа;
- оригінали або засвідчені в установленому порядку копії, що підтверджують факт узяття бюджетного зобов’язання. Тобто це всі три документи, з яких складається Договір постачання природного газу: безпосередньо Договір, Заява-приєднання, Згода на приєднання.

Своєчасна реєстрація бюджетних зобов’язань забезпечує законність і прозорість використання бюджетних коштів, а також гарантує стабільне постачання природного газу для вашої установи.
У разі виникнення запитань Нафтогаз Трейдинг просить звертатись за номером: 044-222-24-46 або через електронну пошту: [email protected].
Довідково
Згідно з Порядком реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів в органах Державної казначейської служби України, затвердженого наказом Мінфіну від 02.03.2012 №309 (далі – Порядок реєстрації), орган Державного казначейства України здійснює реєстрацію та облік бюджетних зобов’язань, бюджетних фінансових зобов’язань розпорядників і одержувачів бюджетних коштів.
Відповідно до п. 2.2 Порядку реєстрації, розпорядники бюджетних коштів протягом 7 робочих днів з дати взяття бюджетного зобов’язання подають до відповідного органу Казначейства Реєстр бюджетних зобов’язань розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів за формою згідно з додатком 1 до цього Порядку в паперовій формі (у двох примірниках) разом із електронним носієм інформації, на якому записано файл проєкту цього документа, і оригінали документів або їх копії, засвідчені в установленому порядку, що підтверджують факт узяття бюджетного зобов’язання.
Джерело: офіційний сайт Нафтогаз Трейдинг