Алгоритм укладення договорів бюджетними організаціями та установами з «Нафтогаз Трейдинг»

UA RU
Компанія «Нафтогаз Трейдинг» на своєму сайті опублікувала алгоритм дій щодо укладання договорів постачання природного газу БЮДЖЕТНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ із ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» (далі – Трейдинг).

⚡️ Закупівлі електроенергії та комунальних послуг: як спростити собі роботу

 Алгоритм укладення договорів бюджетними організаціями та установами з «Нафтогаз Трейдинг»

Договір має укладатися ВИКЛЮЧНО з дотриманням вимог ЗУ «Про публічні закупівлі».

Крок 1. Бюджетна організація (далі – Замовник) вибирає із наведених нижче електронних адрес адресу, за якою буде забезпечено обмін документів з Трейдингом:

Область

E-mail

1. Вінницька

vin-bo@@naftogaztrading.com.ua

2. Волинська

vol-bo@@naftogaztrading.com.ua

3. Дніпропетровська

[email protected]

4. Донецька

[email protected]

5. Житомирська

[email protected]

6. Закарпатська

[email protected]

7. Запорізька

[email protected]

8. Івано-Франківська

[email protected]

9. Київська

[email protected]

10. Кіровоградська

[email protected]

11. Луганська

[email protected]

12. Львівська

[email protected]

13. Миколаївська

[email protected]

14. Одеська

[email protected]

15. Полтавська

[email protected]

16. Рівненська

[email protected]

17. Сумська

[email protected]

18. Тернопільська

[email protected]

19. Харківська

[email protected]

20. Херсонська

[email protected]

21. Хмельницька

[email protected]

22. Черкаська

[email protected]

23. Чернівецька

[email protected]

24. Чернігівська

[email protected]

25. м. Київ

[email protected]

Крок 2. На відповідну електрону адресу надсилаються наступні документи:

1) Запрошення на проведення переговорної/спрощеної процедури або звернення стосовно укладання прямого договору с певним обґрунтуванням і посиланням на норму ЗУ «Про публічні закупівлі». Запрошення складається у довільній формі, має бути підписано, мати реєстраційний номер та дату.

2) Копії наступних документів:

  • Акт звірки розрахунків станом на 30.09.21, або довідку від попереднього постачальника газу про відсутність простроченої заборгованості за природний газ станом на 30.09.21, або дозвіл від попереднього постачальника на перехід споживача (Замовника) до іншого постачальника;
  • Статут (Положення тощо);
  • Витяг (виписка) з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб – підприємців (отриманий не раніше 01.10.2021);
  • Витяг з реєстру платників податку на додану вартість (якщо Замовник є платником ПДВ);
  • Заява-приєднання до умов договору розподілу природного газу (з ЕІС-кодом).
  • Наказ (протокол, рішення тощо) про призначення керівника Замовника;
  • Довідка в довільній формі про керівника та головного бухгалтера з наступною інформацією: ПІП, телефони, зразки підписів, додатково в цій формі зазначається контактна особа, її телефон та електронна адреса;
  • Довіреність ( у разі потреби) на право підписання договору постачання природного газу та протоколу переговорів.

3) Протокол переговорів, підписаний з боку Замовника, якщо Замовник іде по переговорній процедурі.

Форма протоколу переговорів для Замовника, у якого двічі не відбулися відкриті торги, знаходиться за посиланням https://bit.ly/3padz33;

Форма протоколу переговорів для Замовника, який обґрунтовує нагальну потреба з урахуванням експертного висновку регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, знаходиться за посиланням https://bit.ly/3aKcpCX.

До протоколу переговорів додаються за наявності експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури, підтверджуючі документи про надзвичайну ситуацію тощо.

4) Проект договору, оформлений і підписаний з боку Замовника. Форма/проект договору знаходиться за посиланням https://bit.ly/3n4CpyE. Договір надано в pdf – форматі, його необхідно роздрукувати, заповнити:

  • Повна назва підприємства із Статуту (Положення);
  • Посада та ПІП підписанта, на підставі чого діє;
  • ЕІС-код (Звертаємо увагу на коректне заповнення даних щодо ЕІС-коду. ЕІС-код - фіксована за довжиною послідовність алфавітно-цифрових символів (16 позицій). Як символи послідовності EIC-коду можуть використовуватися символ "-", цифри від "0" до "9", великі літери латинського алфавіту від "A" до "W". Найчастіше помиляються між буквою «О» та цифрою «0», а також між буквою «І» та цифрою «1». ЕІС-код має відповідати Заяві приєднання);
  • Пункти 1.5, 2.1, 4.3, 13.6;
  • Реквізити Споживача.
  • Підписант, який підписує договір і той, що прописаний в преамбулі договору, мають співпадати.

Всі документи, які направляються на електронну адресу мають бути оформлені належним чином, підписані уповноваженою особою, мати печатку (у разі наявності). Зазначені документи в паперовому вигляді (з оригінальними підписами) направляються поштою на адресу: 04116, м. Київ, вул. Шолуденка, 1.

Також запрошення, протокол переговорів та проект договору можуть бути підписані електронним підписом. Для цього Замовник складає відповідні документи в будь-якій системі, яка дозволяє накладати електронний підпис, і направляє їх на відповідну електронну адресу (за кроком 1).

Крок 3. Трейдинг перевіряє Протокол переговорів та пакет документів і надсилає по електронній пошті відповідь про його погодження.

Крок 4. Замовник приймає рішення про намір укласти договір про закупівлю та оприлюднює повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.

Після оприлюднення повідомлення Замовник надає Трейдингу на електронну адресу копію повідомлення про намір укласти договір про закупівлю і повідомляє можливу дату підписання договору, виходячи з вимог Закону (не раніше ніж через 10 днів по переговорній процедурі з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю (5 днів при нагальній потребі) та не пізніше 20 днів).

Крок 5. Трейдинг підписує договір з датою укладання, визначеного Замовником (крок 4) і скан-копію надає Замовнику на електронну адресу, з якої були отримані документи за кроком 2.

У разі укладання прямого договору (без проведення переговорної процедури) кроки 3 та 4 відсутні.

Джерело: Нафтогаз Трейдинг



УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Суму за договором про закупівлю електроенергії вичерпали, а кіловати ще є: як діяти

Замовник вичерпав суму за договором про закупівлю електроенергії, але на залишку залишилися кіловати. Із 1 жовтня замовнику потрібно укласти новий договір, щоб встигнути приєднатися до нового постачальника. Як бути із старим договором після розрахунку за вересень? Чи потрібно укладати додаткову угоду на зменшення обсягу?
938

Закупівля постачання теплової енергії

Як правильно організувати закупівлю теплової енергії? За яким кодом ДК її закуповувати? Чи зобов’язаний замовник укладати саме типовий договір про закупівлю теплоенергії? Чи правомірно вносити зміни до такого договору? Ключові аспекти, які повинен знати замовник під час підготовки та підписання договору про закупівлю теплової енергії за державні кошти — у статті
4873

Закупівля у монополіста

Особливості дозволяють укласти прямий договір, якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання. У тому числі, якщо контрагент займає монопольне становище на ринку. Пояснимо, як підтвердити документально підставу для укладення прямого договору з монополістом
330

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді