Реєстрація договору на закупівлю газу в Казначействі

UA RU
Автор
консультант з публічних закупівель, Полтава
Бюджетні, комунальні установи та організації наразі поспіхом проводять закупівлі природного газу на підставі рішення Експертної комісії з визначення рівнів та класів надзвичайних ситуацій ДСНС (протокол № 15/09-21 від 12.10.2021). Цим рішенням ситуацію, що виникла через відсутність постачання природного газу бюджетним установам, кваліфікували як надзвичайну ситуацію техногенного характеру державного рівня. Тож, як зареєструвати договір на газ в Казначействі?

Залежно від очікуваної вартості закупівлі у замовників є два шляхи для швидкої закупівлі газ:

1) переговорна процедура за пунктом 3 частини 2 статті 40 Закону № 922 — з огляду на те, що виникла нагальна потреба провести закупівлю у разі особливих економічних чи соціальних обставин, пов’язаних із негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, через які замовник не може дотримати строків для тендеру;

2) закупівля без використання ЕСЗ за пунктом 3 частини 7 статті 3 Закону № 922 — з огляду на те, що виникли об’єктивні обставини, через які замовник не може дотримати строків для спрощеної закупівлі.

PW_welcome_dz_webinar_29072024.jpg

Щоб допомогти замовникам провести такі закупівлі, ГК «Нафтогаз Трейдинг» оприлюднила порядок, алгоритм дій та зразки документів. Є з-поміж цих документів і проєкт договору про постачання природного газу.

Як сьогодні закупити природний газ➤ Експертні відповіді на запитання

За цим проєктом договору закупівля газу у постачальника можлива, якщо замовник придбаває газ до кінця 2022 року. Тобто договори, які бюджетні установи та організації укладатимуть із ГК «Нафтогаз Трейдинг», є довгостроковим. А це спричинює особливі вимоги до реєстрації договорів на газ в Казначействі.

Запитань виникає чимало: Як реєструвати довгострокове зобов’язання? Які документи потрібні, щоб зареєструвати договір на газ в Казначействі? Яку інформацію підготувати? Що контролюють казначеї? Ми підготували для вас відповіді

Алгоритм➤ Як зареєструвати в Казначействі договір про постачання газу

Статичний блок для статей

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді