Мінцифри спільно з партнерами запустили бізнес-акселератор для підтримки українських підприємців

Заявки на участь в акселераторі Impact Business зможуть подати підприємці, чиї бізнеси спрямовані на відновлення найбільш постраждалих під час війни галузей економіки.
Обрати ▶

17 січня 2023 року в межах Всесвітнього економічного форуму в Давосі Мінцифри разом з партнерами презентували поглиблену акселераційну програму Impact Business. Пілотна програма підтримає 25 українських підприємств, що працюють у сферах сільського господарства, енергетики, інфраструктури, охорони здоров’я, кібербезпеки та інших галузях, які прагнуть зробити позитивні соціальні зміни частиною своєї стратегії.

Взяти участь зможуть активні компанії, зареєстровані в Україні, які сприятимуть післявоєнному відновленню України та створенню позитивного та довготривалого впливу з оціночним збільшенням ВВП України на суму понад $250 млн протягом п’яти років.

«Ми прагнемо виховувати лідерів змін та будувати екосистему, яка прагне кращого майбутнього для України. Запускаючи Impact Business, ми хочемо підтримати нову генерацію підприємців в Україні, сприяти розвитку соціального підприємництва та допомогти соціальним інноваторам зорієнтуватися у викликах і зробити свій вплив гучнішим та помітнішим», — Ніна Левчук, співзасновниця ГО Impact Force.

Кандидати, які пройдуть відбір, отримають доступ до лекцій, воркшопів та досліджень, орієнтованих на теми зростання бізнесу і включення фактору соціального впливу до бізнес-стратегії. Також програма включатиме консультації від всесвітньо відомих експертів, коучів та менторів, доступ до інвесторів та глобальних технологічних ресурсів.

«Підтримка розвитку бізнесу в Україні є одним із пріоритетів для Міністерства цифрової трансформації. Повномасштабне російське вторгнення в Україну суттєво вплинуло на звичний хід розвитку бізнесу, а отже має великий вплив на економіку всієї країни. У Міністерстві ми реалізуємо багато ініціатив, щоби підтримати підприємців, забезпечити їх ресурсами, знаннями, натхненням та можливостями розпочати та масштабувати власну справу, незважаючи на всі обставини. Ми віримо, що програма акселерації Impact Business посилить позиції підприємців на ринку в ці часи безпрецедентних викликів та стане частиною позитивного впливу на післявоєнну економіку», — заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

За результатами проходження програми два підприємства з найкращими результатами матимуть можливість залучити фінансову підтримку в розмірі до 20 000 євро на команду.

Фінансова підтримка буде надана у вигляді смартгрантів від Українського соціального венчурного фонду та в межах проекту «Collaborate for Impact», який реалізується завдяки фінансовому сприянню Європейського Союзу та співпраці з EVPA.

Програма бізнес-акселератора Impact Business Accelerator, ініційована громадською організацією Impact Force, відбувається за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту та національного проєкту Дія.Бізнес та за підтримки Фонду соціального підприємництва Schwab Foundation for Social Entrepreneurship, Глобального альянсу соціального підприємництва WEF, науковців та випускників Кембриджського університету, у партнерстві з SiLab Ukraine, MovingWorlds.org (за підтримки SAP, Unilever, EY та інших), Netguru, Tech To The Rescue, Phineo та LCF Law Group, провідними українськими громадськими організаціями.

Дедлайн подачі заявки: 17 лютого 2023 року.

Джерело: офіційний сайт Мінцифри

 

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дефектний акт — зразок

На балансі кожного замовника перебуває хоча б один основний засіб. Коли настає час ремонтувати його або списати, необхідно оформити документи. Сьогодні розглянемо дефектний акт. Коли, хто та як має його оформити? Роз’яснення, зразок та бланк для вас — у статті
75456

Проектно-кошторисна документація (ПКД)

Проєктно-кошторисна документація — це основний документ в будівництві, що закладає вимоги до об’єкта. Будь-яке будівництво починається з проектування та складання кошторису витрат. Але чи є розробка ПКД окремим предметом закупівлі, чи це частина робіт з будівництва, хто її має замовляти та на підставі якого документа розробляти? Експерт роз’яснює все детально
64208

Перелік робіт з поточного та капітального ремонту

Коли плануєте ремонт будівлі, буває важко визначитися належить предмет закупівлі до поточного чи капітального ремонту. Пропонуємо ознайомитися з переліком таких робіт, щоб обрати правильно код ДК
446

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді