КЕП чи ЕПЦ для оприлюднення інформації про закупівлю після 07.11.2020

Автор
експерт, консультант з публічних закупівель в будівництві, Київ

✔️ Готуємось до тестування від Мінекономіки

Користувачі електронних довірчих послуг не можуть використовувати ЕЦП та посилений сертифікат відкритого ключа, що його підтверджує, як КЕП та кваліфікований сертифікат електронного підпису після 7 листопада 2020 року.

Закон № 922

Тож після внесення інформації про закупівлю в електронні поля, на неї слід накладати кваліфікований електронний підпис посадової особи (п. 2 Порядку № 1082). Цієї вимоги мають дотримувати замовники/ЦЗО/учасники/постачальники/органи оскарження/органи держфінконтролю, коли розміщують інформацію в ЕСЗ.

КЕП чи ЕПЦ для оприлюднення інформації про закупівлю після 07.11.2020

КЕП у публічних закупівлях: що необхідно знати

Ураховуйте також, що органи держвлади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації державної форми власності, державні реєстратори, нотаріуси та інші суб’єкти, уповноважені державою на здійснення функцій державного реєстратора, мають застосовувати лише засоби КЕП чи печатки, які мають вбудовані апаратно-програмні засоби, що забезпечують захист записаних на них даних від несанкціонованого доступу, безпосереднього ознайомлення із значенням параметрів особистих ключів та їх копіювання.

Джерело: Закон України «Про електронні довірчі послуги» від 05.10.2017 № 2155-VIII

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Бенефіціарний власник: як перевірити учасника закупівель

Хто такий кінцевий бенефіціарний власник та як замовник має перевірити інформацію про кінцевого бенефіціарного власника учасника? Чи можна відмовити в участі у процедурі закупівлі, якщо відсутній кінцевий бенефіціарний власник? Розв’язуємо законодавчі головоломки у статті
10647

Документи дозвільного характеру в час війни: ураховуємо новий Закон

Які зміни внесли в законодавчі положення щодо права суб’єкта господарювання провадити певні види господарської діяльності?  Які права надає декларація, як довго вона діє та на які види діяльності її не подають — про все це у консультації
590

Стаття 16 ЗУ Про публічні закупівлі. Кваліфікаційні критерії

Замовник під час торгів висуває до учасників кваліфікаційні критерії. Учасники ж мають документально підтвердити свою відповідність заданим вимогам. Скільки критеріїв можна висувати за статтею 16 Закону № 922? Які тонкощі має знати замовник, щоб вберегтись від оскаржень?
11055

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді