Передача об’єктів права державної та комунальної власності: особливості процедури

Урядовці змінили Положення про порядок передачі об’єктів права державної власності й Порядку подання та розгляду пропозицій щодо передачі об’єктів з комунальної у державну власність та утворення і роботи комісії з питань передачі об’єктів у державну власність.

2 варіанти, як організувати віддалену роботу тендерного комітету

Передача об’єктів права державної та комунальної власності: особливості процедури

Зокрема вилучили норму щодо об’єктів права державної власності, які передавали за рішенням КМУ, або об’єктів, що передавали з комунальної власності у державну за згодою КМУ.

Раніше їх неможливо було передати, якщо до суб’єкта господарської діяльності застосовували судові процедури банкрутства:

  • санація боржника (крім випадків, коли об’єктами передачі є житловий фонд та об’єкти соціальної інфраструктури);
  • ліквідація банкрута;
  • майно суб’єкта господарської діяльності перебуває у податковій заставі.
Тепер ця норма не діє.

За матеріалами постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 р. № 1482» від 08.02.2021 № 91

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Робоча група уповноваженої особи

Уся відповідальність за закупівлі лягає персонально на уповноважену особу. УО повинна самостійно забезпечити неупередженість організаційного процесу та проведення закупівель з урахуванням інтересів замовника. Саме тому часто виникає запитання, чи може уповноважена особа створити робочу групу, адже не реально одній людині бути знавцем геть у всьому. З’ясуймо, що регламентує Закон.
4394

Дефектний акт: зразок

На балансі кожного замовника перебуває хоча б один основний засіб. Коли настає час ремонтувати його або списати, необхідно оформити документи. Сьогодні розглянемо дефектний акт. Коли, хто та як має його оформити? Роз’яснення, зразок та бланк для вас — у статті
57210

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді