Готуємось до тестування від Мінекономіки

UA RU
З 1 січня 2022 року виконувати функції уповноваженої особи зможуть виключно ті, хто складуть тестування від Уповноваженого органу. Не відкладайте підготовку до випробування на останній день. Перевірте свої знання у сфері закупівель за допомогою тестів вже зараз.


Уповноважені особи та їх керівники мають знати про зміни, що відбуватимуться цьогоріч і стануть обов’язковими з в наступному році. Відповідно до Закону про публічні закупівлі з 1 січня 2022 року виконувати функції УО зможуть лише ті особи, які пройшли тестування.

7 запитань про тестування упов­новажених осіб — 2021

Робота над Порядком організації тестування ще триває, але не варто відкладати підготовку до випробування на останню ніч.
Пропонуємо перевірити свої знання з публічних закупівель та пройти три тести на різну тематику.

Тест № 1 присвячений плануванню закупівель. Готові перевірити, як засвоїли панування після внесення змін до Закону № 922? Тоді вперед.

підготування до тестування уповноважених осіб

Тест № 2 допоможе з’ясувати, чи впевнені Ви у правилах проведення допорогових закупівель.

підготовка до тесту від Мінекономіки
Тест № 3 торкнеться «болючої» теми контролю у закупівлях. Але ж про правила моніторингу та аудиту краще дізнатися з тесту, а ніж від перевіряючих органів.

готуємось до тестування уповноважених осіб

Підтверджуйте та поглиблюйте свої знання з публічних закупівель разом з порталом «Держзакупівлі». Впевнені, що подарунки, після наших тестів допоможуть скласти тестування від Мінекономіки на відмінно.

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді