Рішення про внесення змін до договору про закупівлю шляхом підписання додаткової угоди приймає замовник (керівник підприємства), оприлюднити цю додаткову угоду — обов’язок уповноваженої особи.
Зміна істотних умов договору про закупівлю: коли дозволяє закон
Відповідно до ч. 3 ст. 164-14 КУпАП внесення змін до істотних умов договору про закупівлю у випадках, не передбачених законом тягнуть за собою накладення штрафу на службових (посадових), уповноважених осіб замовника від тисячі п’ятсот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Хто все ж таки має відповідати за неправомірне внесення змін до істотних умов договору, та як уповноваженій особі вберегтися від зайвих штрафів?
Маємо відеовідповідь від консультантки з публічних закупівель Ярослави Дуброви.
Більше роз'яснень на актуальні запитання замовників від пані Ярослави знайдете у записі вебінару «Практика закупівель — 2021: бліц-відповіді на запитання закупівельників».
Також встигніть зареєструватися на безплатний фаховий вебінар 12 травня «Відхиляємо учасника процедури закупівель без порушень».
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.